TSF BAŞKANI ve HEYETİ ZİYARETİ (17-18 Eylül 2014)

Satranç Federasyonu Başkanımız Gülkız TULAY ve beraberindeki heyet, Kulübümüzün ve Atatürk Üniversitesi Satranç Kulübünün(öğrenci Kulübü) davetlisi olarak Erzurum’a geldiler. 

            Kulübümüzün ve küçük kardeşimiz olan Atatürk Üniversitesi Satranç Kulübünün(öğrenci Kulübü) davetlisi olarak Türkiye Satranç Federasyonu Başkanı Gülkız TULAY, Başkan Vekili Prof.Dr.Yusuf DOĞRUER ve Yönetim Kurulu Üyesi Kasım YEKELER, 17-18 Eylül 2014 tarihlerinde Erzurum’a gelerek Kulübümüzü ziyaret ettiler. Bizleri  onurlandıran TSF Heyetine, kulübümüz ve Erzurum Satrancı adına müteşekkiriz.

            TSF Heyeti Atatürk Üniversitesi Spor Kulübü’nün düzenlediği “Türkiye de Satrancın Gelişimi” konulu söyleşiye katıldı. Sıcak bir ortamda ve güzel geçen söyleşinin ardından   Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Hikmet KOÇAK’ı makamında ziyaret ettiler. Federasyon Başkanımız, rektörlük bahçesinde düzenlenen yer satrancı maçlarının açılış hamlelerini Rektörümüz ile yaparak, kulüp oyuncularımızla hatıra fotoğrafı çektirdiler.

            Ziyaretin ikinci gününde ise TSF Heyeti, satranç şube sorumlumuz Uzm.Deniz İPEKTEN ile Valiye, Belediye Başkanına, Baro Başkanına ve Ticaret Odası Başkanına nezaket ziyaretlerinde bulundular. Rektörümüz Prof.Dr.Hikmet KOÇAK konukevi 2 de Satranç Federasyonu Başkanı ve beraberindekilerin onuruna akşam yemeği vererek ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, plaket verdi.

            Kulübümüzün davetini kırmayarak Erzurum’a gelen Türkiye Satranç Federasyonu Başkanı Gülkız TULAY’a Başkan Vekili Prof.Dr.Yusuf DOĞRUER’e ve Yönetim Kurulu Üyesi Kasım YEKELERE’e teşekkür eder, şükranlarımızı sunarız.